Search

Aktualności

Wycieczka do teatru

Dnia 3.11.2017r. przedszkolaki z grup I i II wybrały się na wycieczkę do Białostockiego Teatru Lalek. Obejrzały tam spektakl pt. "Robot i Motylek". Była to opowieść o robocie, który zakochuje się w stworzeniu z innego świata - motylu. Dzięki tej krótkiej znajomości mechaniczny bohater odkrywa w sobie prawdziwe uczucia: miłość, empatię, przywiązanie, ale również strach i żal. "Robot i Motylek" to spektakl o trwałych i głębokich uczuciach, jakie mogą obudzić się w każdym z nas, a także o bardzo kruchym i ulotnym pięknie, które warto w porę dostrzec. Dzięki interaktywnemu charakterowi widowiska dzieci brały bezpośredni udział w przygodach sympatycznego głównego bohatera i jego przyjaciół.

Na koniec przedszkolaki zrobiły z aktorami pamiątkowe zdjęcia.