Search

Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 14.02.2019 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość przygotowana z myślą o kochanych babciach i dziadkach naszych przedszkolaków. Goście dopisali – z czego dumne były nasze dzieciaki. Dzieci zaprezentowały się przed swoimi gośćmi z jak najlepszej strony – był taniec, śpiew i recytacja wierszy. Babcie i  dziadkowie nie kryli dumy i wzruszenia z występów swoich milusińskich. Po części artystycznej przyszedł czas na prezenty własnoręcznie przygotowane przez przedszkolaki. Następnie babcie i dziadkowie udali się na pyszny poczęstunek, w trakcie którego mieli możliwość pobyć ze swoimi wnukami i porozmawiać ze znajomymi. W przedszkolu postawiliśmy wykonaną na tę okazję  fotobudkę,w której goście i przedszkolaki mieli możliwość zrobić wspólne zdjęcia.Zdjęcia z fotobudki z dziadkami udostępnione zostały indywidualnie rodzicom dzieci.