Search

Aktualności

Dzień Papieski

16 pażdziernika obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Papieski, który był wyrazem naszej wdzięczności i duchowej łączności ze św. Janem Pawłem II. Chcąc uczcić ten dzień, dzieci wzięły udział w quizie na temat życia i działalności Jana Pawła II. Trzeba przyznać, że przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą na temat Ojca Świętego. Wszyscy tego dnia mieli na sobie także jakiś element ubioru w kolorze żółtym lub białym. Dzieci zaśpiewały też Barkę - ulubioną piosenkę Jana Pawła II. Przedszkolaki obejrzały także film pt."Karol, który został świętym". Jest to film przybliżający najmłodszym postawę i wartości, którym hołdował Jan Paweł II.  Na koniec udaliśmy się wszyscy pod pomnik św. Jana Pawła II gdzie dzieci zapaliły znicze. Jesteśmy dumni, że św. Jan Paweł II jest patronem naszego przedszkola!